Napíšte nám

Nenašli ste, čo ste hľadali? Neviete sa rozhodnúť pre správnu destináciu alebo hotel? Napíšte nám, radi poradíme.

O nás "Cestuj tak ďaleko, až spoznáš sám seba."

Zažili ste niekedy nudnú dovolenku? Zájazd bez zážitkov? Všedný eurovíkend? A čo služobná cesta do zahraničia, pri ktorej ste neopustili výstaviska? My sme si prešli všetkým.
Aj preto sme pre Vás, našich klientov, v roku 2009 vytvorili cestyzazazitky.cz a začali pripravovať dovolenky a zájazdy - ako by sme ich pripravovali sami pre seba.

A dokázali sme si, že to ide. Šetríme Váš čas, ktorý môžete vďaka nám využiť lepšie. Navrhneme Vám zážitky, ktoré vás samotných možno ani nenapadnú. Garantujeme kvalitu služieb, optimalizujeme Váš čas na dovolenke a šetríme aj vašu peňaženku. Cestujeme po svete, aby sme Vám mohli odporučiť len to najlepšie. Aj preto môžeme byť na naše "remeslo" hrdí. Každý náš klient je stredobodom našej snahy. Ste to Vy, kto si určuje a definuje, my odporúčame, radíme a napĺňame Vaše priania a snažíme sa prekonat Vaše očakávania. Každý z Vás ste jedinečný, a preto sa Vám venujeme individuálne - od voľby destinácie až po odporúčanie typu izby v hoteli.


Pre našich firemných klientov sme od začiatku vytvárali incentívne cesty s nápadmi, atrakciami a zážitky tak, aby pre nich bol zájazd nezabudnuteľným a predovšetkým ... aby na takejto "incentívnej ceste" zažili niečo, o čom si budú pri stretnutí účastníkov aj po rokoch rozprávať . Jednoducho, aby každá cesta bola jedinečným zážitkom. Aby poznali nielen destináciu, ale aj kultúru danej krajiny. V tom s radosťou pokračujeme aj naďalej.

Naším mottom je "necestuj, zaži." Naša poznávacie a pobytové zájazdy do exotických krajín aj do významných kultúrnych metropol sú doplnené zážitkami, na ktoré naši klienti spomínajú aj dlho po návrate. Či už idete sami, s rodinou alebo priateľmi, ukazujeme Vám pamiatky, prírodné krásy, berieme Vás do reštaurácií s atmosférou ... Stále však máme na pamäti jednu kľúčovú myšlienku: každý deň musíte zažiť niečo jedinečné, úžasné a netradičné. Z vlastných skúseností vieme, aký dôležitý je každý jednotlivý detail mozaiky nazvanej "Vaša vysnívaná dovolenka".

Adresa

+421 915 155 412
info@CestyZaZazitkami.sk
Kancelária
Cestovní kancelář VIVEA
U Hadovky 564/3 Praha 6
Fakturačná adresa
VIVEA s.r.o.
U Hadovky 564/3 Praha 6
IČ: 01934015, DIČ: CZ01934015 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00